Послуга сантехнік Львів

Сантехніка (скорочення від санітарна техніка) — термін для позначення ряду технічних засобів, що відносяться до каналізації, опалення, вентиляції приміщень, водо-, тепло- та газопостачання. Як випливає з назви, санітарна техніка предуготовлена ​​для забезпечення дотримання встановлених санітарних правом санітарних норм в будівлях. Еталони для санітарної техніки встановлені ГОСТ.

Традиційно під сантехнікою маються на увазі вироби, приготовлені для вбиралень та ванних кімнат: ванни, раковини, мийки та умивальники, унітази, біде, джакузі, душові кабіни, а також змішувачі та крани. (Труби, фітинги та шланги — допоміжні, правда і потрібні елементи для з’єднання і підключення цих пристроїв до трубопровідних систем водопроводу і каналізації.)

Сантехніку виготовляють з різновидних матеріалів, як традиційних, так і нових. Це може бути скло, метал, мармур, фаянс, литий полімер, кварцит і ін.

Сантехнік — працівник, який займається монтажем, експлуатацією або ремонтом санітарно-технічного обладнання. Слюсар-сантехнік забезпечує функціонування систем опалення, водопостачання і каналізації в містах та населених пунктах, працює на будівництві в якості монтажника санітарно-технічних систем і устаткування, а так само працівником аварійних служб і в ЖКГ. Забезпечує роботу міських теплових і водоканалізаційних мереж. Праця слюсаря-сантехніка пов’язаний з більшістю ризиків, величезний відповідальністю, вимагає відмінної підготовки і кваліфікації, пізнання своєї справи.

Особливості роботи https://santehniklviv.top:
При експлуатації теплових енергоустановок, — згідно з «Правилами технічної експлуатації теплових енергоустановок» (ПТЕТЕ) слюсар-сантехнік повинен здати кваліфікаційний іспит і отримати посвідчення про допуск до експлуатації теплових енергоустановок як оперативний, або оперативно-ремонтний персонал. Допуск дається строком на один рік.

Слюсар-сантехнік так само повинен знати правила техніки безпеки, прийоми безпечного проведення робіт, мати щеплення від гепатиту «А» і черевного тифу (так як працює з водою, в тому числі допустимо небезпечної стічної), раз на рік проходити флюорографічне дослідження легенів і медогляд .

спеціалізація
Отримав професію слюсар-сантехнік може працювати при потрібної кваліфікації:

монтажником санітарно-технічних систем і устаткування при будівництві будівель і в рамках експлуатації інженерних систем
співробітником ремонтно — експлуатаційної служби, комунальних служб
слюсарем — сантехніком аварійної бригади, водоканалу, теплових мереж
приватним слюсарем-сантехніком, виконуючи обумовлені з клієнтом роботи за винагороду
Інструмент і засоби захисту
інструмент:

Ключі розвідні, ріжкові, трубні, ланцюгові, самозажімние, спеціалізовані фігурні (для «американок» та ін.) Трубчасті (для змішувачів і ін.), Шестигранні і т. Д.
Електричні резьборезние верстати, клупи для ручної нарізки різьблень на трубах, мітчики, плашки, кондуктори та Леркі.
Викрутки, пасатижі, молотки, кувалди, карбування, зубила, шлямбури.
Лещата слюсарні, трубні лещата.
Троси каналізаційні ручні і електричні.
Трубогиби ручні, гідравлічні ручні та гідравлічні з електроприводом.
Електроінструмент для круті металів і свердління отворів — відбійні молотки, болгарки, дрилі, перфоратори.
Різні прес — кліщі для опресування з’єднань при складанні трубопроводів, агрегати для зварювання труб з PPRC (поліпропілен), ПНД (поліетилен низького тиску), та ін.
Переносні електричні лампи, прожектори.
Акумуляторні ручні ліхтарі.
Кабельні подовжувачів.
Лампи паяльні.
Бензинові і електричні насоси, помпи, шланги, рукава.
Засоби особистої охорони очей, органів дихання, тіла:

Захисні окуляри.
Респіратори.
Рукавички кольчужні (для роботи з електротросом) і матерчаті.
Спецодяг та спецвзуття.

Comments are closed. Posted by: admin on